2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Warszawa
  6. Pozostałe oferty pracy - Mokotów
Dodane 12 maja 2024

Zapraszamy pracowników na myjnię samochodową-detailing w Galaxy Lab

Wynagrodzenie

5 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Galaxy Lab розширює свою команду та запрошує нових співробітників на вакансію

'Автомийник-Детейлер"

Вимоги:

бажано досвід роботи в даній сфері або на автомийці від 3 місяців;

вік від 18 до 30 років; готовність якісно, ​​швидко та продуктивно працювати.

вміння правильно використовувати витратні матеріали;

бажання працювати та чесно заробляти;

Обов'язки: дітейлінг-миття, хімчистка та полірування автомобілів, нанесення захисних покриттів, технічний дітейлінг (миття підкапотного простору та підвіски автомобіля).

Особисті вимоги:

Відповідальність, порядність, самоорганізація

ванність,розвинена здатність швидко навчатися.

Зарплата: Договірна

Графік роботи: 2 через 1( 2 дні працюемо 1 вихідний) 09:00-20:00 Пн-Нд

Якщо чогось не знаєте – навчимо, покажемо, розповімо.

Додаткова інформація – при особистій співбесіді.

Galaxy Lab powiększa swój zespół i zaprasza nowych pracowników na wakaty

„Myjnia samochodowa-detalista”

Wymagania:

Najlepiej minimum 3 miesiące doświadczenia w tej branży lub na myjni samochodowej;

wiek od 18 do 30 lat; chęć do efektywnej, szybkiej i produktywnej pracy.

umiejętność prawidłowego wykorzystania materiałów eksploatacyjnych;

chęć pracy i uczciwego zarabiania na życie;

Zakres obowiązków: detaling - mycie, czyszczenie chemiczne i polerowanie samochodów, nakładanie powłok ochronnych, detalowanie techniczne (mycie komory silnika i zawieszenia samochodu).

Wymagania osobiste:

Odpowiedzialność, uczciwość, samoorganizacja

entuzjazm, rozwinięta umiejętność szybkiego uczenia się.

Wynagrodzenie do negocjacji

Harmonogram pracy: 2 w 1 (2 dni pracujemy, 1 dzień w domu) 09:00-20:00 pon.-niedz.

Jeśli czegoś nie wiesz, nauczymy Cię, pokażemy, opowiemy.

Informacje dodatkowe - podczas osobistej rozmowy kwalifikacyjnej.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 851691378