2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Mazowieckie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Warszawa
  7. Kosmetolog, kosmetyczka - Wilanów
Dodane Dzisiaj o 16:35

Zapraszamy Studentów Kosmetologii do odbycia praktyk

Lokalizacja

Warszawa, Wilanów

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zapraszamy Studentów Kosmetologii do odbycia praktyk oraz 6-miesięcznego stażu w naszym salonie.

Kogo szukamy?

  • kandydatów ze statusem studenta kosmetologii
  • zainteresowanych odbyciem praktyki
  • cechujących się zaangażowaniem, dobrą organizacją pracy oraz zdolnościami interpersonalnymi

Zadania:

  • wsparcie w bieżących sprawach recepcję
  • wsparcie pracy kosmetologów

Oferujemy:

  • wsparcie naszego zespołu
  • rozwój zawodowy w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość zatrudnienia

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

• W treści CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U.

z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wilanów
ID: 663728443