2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Media i PR
  5. Media i PR - Opolskie
  6. Media i PR - Kazimierz
Dodane 28 kwietnia 2024

Zaproszenie do zespołu wsparcia online: Dołącz do nas już dziś!

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kazimierz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Kraków

Ogłoszenie o wsparciu online:

Szukamy osób do wsparcia online! Jeśli potrafisz swobodnie komunikować się z ludźmi i szukasz interesującej pracy, to ta oferta jest dla Ciebie!

Obowiązki:

  • Komunikacja z klientami online

  • Inne obowiązki związane z obsługą klienta

Warunki:

  • Grafik 5/2, 2 zmiany do wyboru

  • Zakwaterowanie zapewnione

  • Praca w biurze, 8-godzinny dzień pracy

  • Wynagrodzenie od 5 do 8 tysięcy złotych

  • Wypłaty co 2 tygodnie

  • Oficjalne zatrudnienie

  • Młody i przyjazny zespół

  • Biuro w centrum miasta z dobrą infrastrukturą

Jeśli jesteś zainteresowany/a, zostaw swoje CV lub skontaktuj się pod podanymi danymi: Konto Telegram: KatyyyyQR

Краків

Оголошення про підтримку онлайн:

Шукаємо людей для підтримки онлайн! Якщо ви вмієте вільно спілкуватися з людьми та шукаєте цікавої роботи, ця пропозиція для вас!

Обов'язки:

  • Комунікація з клієнтами онлайн

  • Інші обов'язки, пов'язані з обслуговуванням клієнтів

Умови:

  • Графік 5/2, 2 зміни на вибір

  • Забезпечене проживання

  • Робота в офісі, 8-годинний робочий день

  • Зарплата від 5 до 8 тисяч злотих

  • Виплати кожні 2 тижні

  • Офіційне працевлаштування

  • Молодий та дружній колектив

  • Офіс у центрі міста з хорошим ремонтом

Якщо вас зацікавила ця пропозиція, залиште своє резюме або зв'яжіться за вказаними даними: Telegram: KatyyyyQR

Lokalizacja

Kazimierz,

Opolskie

Opolskie, Kazimierz
ID: 914447797