2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Kujawsko-pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Świecie
Dodane 17 kwietnia 2024

Zarządca nieruchomości

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Świecie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Oferta pracy

1. Stanowisko: Menager nieruchomości

2. Miejsce pracy: Synak Meble Sp. z o.o. Świecie -biuro, zarządzanie nieruchomościami w Świeciu, Grudziądzu i Inowrocławiu

3. Wymagania:

- wykształcenie ekonomiczne, średnie lub wyższe, lub technik budowlany

- podstawowe doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami i/lub naturalne predyspozycje w tym kierunku

- konieczna mobilność tj. posiadanie własnego samochodu

- podstawowa znajomość prawa budowlanego

- kreatywność i komunikatywność, mile widziane doświadczenie w negocjacjach handlowych i przetargach na roboty budowlane

- umiejętność obsługi komputera (Word, Excel itp.)

Zakres obowiązków: do wglądu w biurze firmy Synak Meble Sp. z o.o., ul. Wojska Polskiego 72,

86-100 Świecie

5 Wynagrodzenie: 5000 brutto - 6000 brutto

6 Korzyści dla pracownika: szerokie możliwości zdobycia unikalnego doświadczenia zawodowego, a w przyszłości możliwość objęcia funkcji Prezesa Zarządu Spółki

7 Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Lokalizacja

Świecie,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Świecie
ID: 687524194