2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Radzymin
Dodane 18 kwietnia 2024

Zarządzanie flotą / kierowca /

Wynagrodzenie

30 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Radzymin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Krajowy oraz międzynarodowy

Cukiernia Kurek, lider w branży produkcji domowych ciast obecnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kierowcy/Flotowca

Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie flotą 12 samochodów osobowych do 3.5 t.

  • Zarządzanie i koordynacja taborem - nadzór nad zjazdami i wyjazdami (praca na telefonie od wtorku do czwartku włącznie)

  • Bliska współpraca z biurem głównym firmy

  • Bliska współpraca z kierowcami -wsparcie techniczne kierowców podczas ich wyjazdów (wtorek-czwartek)

  • Weryfikowanie stanu technicznego oraz wizualnego taboru

  • Współpraca z serwisami (organizacja napraw, serwisów, kontrola finansowa wykonanych napraw)

  • Wyjazd z dostawą w Polskę 2 razy w tygodniu

  • Kompletacja towaru

  • Prowadzenie dokumentacji napraw pojazdów

  • Wyszukiwanie i pozyskiwanie załadunków powrotnych na giełdach transportów bądź innymi kanałami

  • Wspieranie biura firmy w codziennych obowiązkach

Oczekujemy:

  • Dyspozycyjność

  • Sumienność

  • Znajomość podstawowych zasad ustawiania tras kierowców

  • Znajomość podstawowych zasad załadunku towarów drobnych na auta dostawcze

  • Obsługa komputera

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Mile widziana znajomość mechaniki samochodu

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie zdecydowanie powyżej stawek rynkowych

  • Praca w młodym, dynamicznym zespole

  • Możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy załączyć CV w formularzu kontaktowym

Lokalizacja

Radzymin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radzymin
ID: 848310771