2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Radom
Dodane 15 kwietnia 2024

Zarzadzanie produkcja - BOOSO

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Twój zakres obowiązków: BOOSO poszukuje osoby, bardzo zorganizowanej ale nie koniecznie z doświadczeniem. To stanowisko pracy będziemy tworzyć wspólnie z teamem booso. Najważniejsze jest to abyś był/ła skrupulatna, dokładna i zaangażowana- musisz planować produkcję tak...aby była na czas. Oto główne zadania: -planowanie produkcji w perspektywie nadchodzących kolekcji -przygotowanie kart produktu -planowanie dostaw dzianin, materiałów, dodatków i wszystkich składowych -kontakt ze szwalniami -pilnowanie terminów dostaw/wysyłek oraz terminów produkcji -monitorowanie kosztów produkcji (praca na kartach produktu) -stały kontakt z działem projektowym -rozwiązywanie problemów produkcyjnych i ciągłe dążenie do poprawy procesów produkcji Nasze wymagania: Przede wszystkim chcemy, abyśmy rozwijali się i uczyli nawzajem. Koniecznym jest bardzo dobra znajomość EXCELa i bardzo dobra organizacja pracy. Oto kilka punktów, które są dla nas kluczowe: -bardzo dobra znajomość EXCEL -bardzo dobra organizacja pracy -chęć nauki i współtworzenia marki BOOSO -sprawne posługiwanie się angielskim w mowie i piśmie -mile widziane doświadczenie, natomiast nie jest konieczne O nas: BOOSO to marka dziecięca, która jest na rynku od 2012 roku. Tworzymy ubrania, buty i inne gadżety które są nie tylko modowe ale i bardzo praktyczne. Nasze produkty są bezpieczne i wygodne. Rozwijamy się regularnie, możesz nas znaleźć w pond 25 krajach na świecie ! W Polsce jesteśmy jedną z bardziej rozpoznawalnych niszowych marek dziecięcych. Jeśli spełniasz nasze kryteria, chcesz się rozwijać i tworzyć z nami super brand, to ogłoszenie jest dla Ciebie. Wyślij do nas CV, lub cokolwiek co nas zaciekawi i sprawi że zaprosimy Cię na rozmowę. Czekamy, do zobaczenia. Tomek CEO, BOOSO

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 912078943