2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Śląskie
  6. Zarządzanie produkcją - Żory
Agata
Dodane 22 kwietnia 2024

Zastępca brygadzisty

Lokalizacja

Żory

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

  • realizacja planów produkcyjnych z zapewnieniem przestrzegania zasad BHP, norm jakościowych, terminowości, efektywności oraz obowiązujących w firmie procedur, instrukcji i standardów

  • koordynowanie pracy podległego zespołu

  • egzekwowanie norm produkcyjnych (KPI)

  • rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych

  • nadzór nad maszynami i urządzeniami obsługiwanymi przez pracowników produkcji

  • nadzór nad matrycą umiejętności

  • raportowanie wskaźników produkcyjnych

Co pomoże Ci osiągnąć sukces na tym stanowisku:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • biegła umiejętność obsługi komputera

  • umiejętność brania odpowiedzialności za powierzone zadania

  • umiejętność planowania, przewidywania kilku kroków do przodu

  • umiejętność zarządzania zespołem

  • umiejętność dobrego, jasnego komunikowania się

  • dobra energia, pozytywne podejście, odpowiednia postawa wobec wyzwań, problemów, popełnianych błędów itp.

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym (zmiany 12 godzinne)

 Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, pełny etat

  • opłacenie kosztów wyrobienia książeczki zdrowia

  • ubezpieczenie na życie dla Ciebie i Twoich bliskich już od 60 zł za miesiąc

  • program opieki medycznej (już od 10 zł za miesiąc) wraz z możliwość objęcia opieką medyczną swoich bliskich – partnera/współmałżonka i dzieci do 26-go roku życia; ubezpieczenie gwarantuje bardzo szybki dostęp do konsultacji lekarskiej poprzez Infolinię: internista, lekarz rodzinny, pediatra 1 dzień roboczy; specjalista do 3 dni roboczych; rzadkie specjalności od 5 do 7 dni roboczych

  • dofinansowanie do karty sportowej

  • firmowy parking oraz przystanek autobusowy niedaleko firmy (w Żorach funkcjonuje bezpłatna komunikacja miejska)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie w CV następujących klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez MOKATE Sp. z o.o. z siedzibą w Żorach (44-240), przy ul. Strażackiej 48, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000.129433, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko Zastępca brygadzisty"

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez MOKATE Sp. z o.o. z siedzibą w Żorach (44-240), przy ul. Strażackiej 48, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000.129433, na potrzeby kolejnych rekrutacji, ale nie dłużej niż przez okres 12 miesięcy.”

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Żory,

Śląskie

Śląskie, Żory
ID: 862012733