2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Łódzkie
  6. Logistyka - Łódź
  7. Logistyka - Polesie
Dodane Dzisiaj o 12:42

Zastępca brygadzisty

Lokalizacja

Łódź, Polesie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W DB Schenker staniesz się częścią wielkiej, logistycznej sieci, która łączy globalne rynki. Wpraw w ruch swoją karierę i odkryj nieskończone możliwości kształtując przyszłość już dziś. Razem z ponad 78 000 pracownikami na całym świecie, cenimy różnorodność i czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość.

Zakres zadań:

  • Zarządzanie oraz motywowanie pracowników;

  • Planowanie oraz organizowanie pracy zespołu;

  • Zapewnienie ciągłości operacji terminalowych;

  • Rozwiązywanie bieżących problemów operacyjnych;

  • Realizacja wyznaczonych wskaźników;

  • Zachowanie standardów organizacji pracy i porządku na terminalu;

  • Bieżąca współpraca z działem transportu i regulacji.

Oczekiwania wobec Kandydata:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane);

  • Uprawnienia na wózki widłowe (UDT II WJO);

  • Umiejętność zarządzania różnorodnym zespołem;

  • Umiejętność dobrego i jasnego komunikowania się;

  • Otwartość wobec wyzwań, problemów i nowych projektów;

  • Umiejętność brania odpowiedzialności za swoje decyzje i podjęte działania

  • Biegła znajomość obsługi komputera (MS Office, Excel);

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.

Oferujemy:

  • Możliwość nabycia nowych kompetencji i doświadczeń;

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełen etat);

  • Dwukrotnie wyższy niż ustawowy dodatek za pracę w godzinach nocnych;

  • Możliwość uzyskania dodatkowego wynagrodzenia za polecenie znajomych do pracy;

  • Możliwość udziału w inicjatywach pracowniczych (wolontariat);

  • Możliwość korzystania z ZFŚS;

  • Dodatkowe środki do wykorzystania na platformie benefitowej raz w miesiącu;

  • Możliwość dofinansowania nauki – kursy doszkalające, językowe czy studia;

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport;

  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach;

  • Możliwość dołączenia do pracowniczego programu emerytalnego PPE.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Polesie
ID: 896467142