2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Wielkopolskie
  6. Zarządzanie produkcją - Leszno
Dodane 17 kwietnia 2024

Zastępca brygadzisty działu pakowania

Lokalizacja

Leszno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Głównym profilem działalności firmy IMOLA jest świadczenie usług magazynowania. Naszym klientom oferujemy ponad 30 tys. miejsc paletowych. Dzięki rozbudowanemu systemowi IT możliwy jest monitoring i pełna analiza powierzonego towaru. Firma Imola świadczy również kompleksowe usługi w zakresie produkcji foli HDPE, LDPE.

Więcej informacji o firmie znajdziesz na stronie www.imolaleszno.pl

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zakres zadań:

* pakowanie wyrobów z folii,

* administracja biurowa, przygotowywanie dokumentów sprzedażowych, do wysyłki oraz analiz,

* wsparcie brygadzisty w bieżących obowiązkach.

Wymagania:

* dokładność, sumienność, uczciwość,

* zaangażowanie i dobra organizacja pracy,

* dobra obsługa komputera w tym pakietu MS OFFICE

Oferujemy:

* zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

* praca 2-zmianowa od poniedziałku do piątku,

* pracę w miłej i przyjemnej atmosferze,

* możliwość rozwoju zawodowego

* atrakcyjne wynagrodzenie

Zatrudniamy również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij CV wraz z dopiskiem:

Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Imola Sp. z o.o. w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.”

Klauzula informacyjna

Administratorem Pani/Pana danych jest Imola Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Mierniczej 4. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a po jej zakończeniu są niezwłocznie usuwane. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz na stronie //www.imolaleszno.pl/obowiazek-informacyjny/

Lokalizacja

Leszno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Leszno
ID: 904931750