2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Warmińsko-mazurskie
  6. Obsługa produkcji - Barczewo
Dodane 26 kwietnia 2024

Zastępca Brygadzisty-Mechanik Urządzeń Gazowych w Barczewie

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Barczewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

BARTER S.A. jest firmą ze 100% udziałem kapitału polskiego, funkcjonującą na rynku od 1999 roku. Podstawowym profilem działalności firmy jest obrót i dystrybucja gazu płynnego, gazu LNG, gazu ziemnego, a także nawozów mineralnych - poszukuje osoby na stanowisko

ZASTĘPCY BRYGADZISTY - MECHANIKA URZĄDZEŃ GAZOWYCH

miejsce pracy – BARCZEWO

 Zakres obowiązków:

  • nadzorowanie jakości wykonywanej pracy przez podległych pracowników,

  • odpowiedzialność za prawidłową organizację pracy,

  • sprawdzanie stanu technicznego zbiorników przenośnych,

  • weryfikacja butli w czasie rozładunku pod względem technicznym, sprawdzanie legalizacji,

  • weryfikacja wagi gazu załadowanego do butli,

  • nadzór nad pracą urządzeń technicznych,

  • prowadzenie codziennych przeglądów technicznych instalacji i urządzeń przeładunkowych,

  • sporządzanie wymaganych zestawień  i sprawozdań.

 Oczekiwania:

  • wykształcenie min.średnie,

  • dobra znajomość pakietu MS Office,

  • dobra organizacja pracy i umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • umiejętność kierowania zespołem,

  • odpowiedzialność, systematyczność, dokładność i determinacja w działaniu.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie i premię uzależnioną od efektów pracy,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • przyjazną i swobodną atmosferę w pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego.

Lokalizacja

Barczewo,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Barczewo
ID: 914606838