2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Łódzkie
  6. Szkolnictwo - Łódź
  7. Szkolnictwo - Widzew
Dodane 15 kwietnia 2024

Zastępca dyrektora Przedszkola

Wynagrodzenie

8 200 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Publiczne Przedszkole Montessori prowadzone przez osobę prawną poszukuje zastępcy dyrektora od września 2024.

Wymagania:

Do rekrutacji może przystąpić osoba, która spełnia wymagania określone w rozporządzeniu Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 sierpnia 2017 roku w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać osoba zajmująca stanowisko dyrektora oraz inne stanowisko kierownicze w publicznym przedszkolu, publicznej szkole podstawowej, publicznej szkole ponadpodstawowej oraz publicznej placówce;

  • wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym oraz kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela wychowania przedszkolnego,

  • awans zawodowy na stopień nauczyciela dyplomowanego,

  • ukończone studia podyplomowe z zakresu zarządzania oświatą,

  • znajomość metody pracy zgodnie z koncepcją Marii Montessori,

  • doświadczenie w pracy pedagogicznej przy użyciu metody Montessori,

  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • sprawowanie wewnętrznego nadzoru pedagogicznego,

  • prowadzenie awansów zawodowych nauczycieli,

  • prowadzenie planu wewnętrznego doskonalenia zawodowego nauczycieli,

  • przewodniczenie radzie pedagogicznej oraz zespołowi pomocy psychologiczno-pedagogicznej,

  • wspieranie nauczycieli w pracy z dziećmi o szczególnych potrzebach edukacyjnych,

  • przejmowanie zastępstw w trakcie nieobecności nauczycieli oraz ich asystentów,

  • bieżący kontakt z rodzicami.

Oferujemy:

  • prowadzenie stabilnego, świadomego zespołu,

  • prowadzenie placówki bardzo dobrze wyposażonej w narzędzia pracy,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • pracę w placówce w wymiarze 30 godz. tyg. stanowiącą 1 etat

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV oraz LM zawierającego opis przebiegu pracy zawodowej, a także motywację do podjęcia pracy przy zarządzaniu placówką wychowania przedszkolnego.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy o zawarcie formuły - "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 896211851