2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Wielkopolskie
  6. Księgowość - Kościan
Dodane 11 kwietnia 2024

Zastępca Głównego Księgowego

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kościan

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku wielkopolskim poszukuje :

Zastępcy Głównego Księgowego

Miejsce pracy : Kościan

Zakres: dotyczy kilku spółek

Obowiązki na stanowisku pracy:

  • prowadzenie ksiąg zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz prawem podatkowym
  • sporządzanie deklaracji i dokumentacji podatkowej
  • zapewnienie terminowego i efektywnego procesu zamknięcia miesiąca
  • zapewnienie terminowych rozliczeń podatkowych oraz sprawozdawczości podatkowej (VAT, VAT UE, CIT, PCC)
  • sporządzanie sprawozdań finansowych oraz cyklicznych raportów
  • udział w przygotowywaniu rocznych sprawozdań finansowych
  • dodatkowe czynności księgowe w zależności od wymagań i potrzeb klientów

Od kandydatów oczekujemy:

  • minimum 3-letniego doświadczenia w prowadzeniu księgowości na stanowisku Księgowego
  • wykształcenia wyższego lub średnie kierunkowego (certyfikaty zawodowe będą dodatkowym atutem)
  • znajomości ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych (VAT, CIT, PIT, PCC)
  • samodzielności
  • dokładności
  • dobrej organizacji pracy
  • sumienności i odpowiedzialnego podejścia do pełnionych obowiązków

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do wymaganych umiejętności i stawianych celów
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę oraz niezbędne narzędzia
  • dużą samodzielność oraz odpowiedzialność w realizacji zadań
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego w rozwijającym się przedsiębiorstwie
  • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Lokalizacja

Kościan,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kościan
ID: 788641318