2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Świętokrzyskie
  6. Księgowość - Górno
Dodane 03 maja 2024

Zastępca Głównej Księgowej

Wynagrodzenie

7 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Górno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Obowiązki:

Praca w dziale księgowości , tworzenie dokumentacji księgowej, obsługa programów księgowych (umiejętność obsługi programu Optima Comarch).

  • Rozliczanie dokumentacji magazynowej, księgowanie faktur zakupu towarów handlowych, wystawianie i księgowanie faktur sprzedaży

  • Księgowanie wyciągów bankowych, raportów kasowych

  • Prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej, kontrola zapisów na kontach księgowych

  • Kontrola nad procesami podatkowymi , w tym VAT, CIT

  • Nadzór i kontrola nad procesami wykonywanych przelewów

  • Nadzór i kontrola nad działem windykacji

  • Kontrola i przygotowanie procesu zamknięcia miesiąca, roku

  • Aktywny udział w przygotowywaniu deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych

  • Współpraca z Audytorami, instytucjami finansowymi oraz Urzędami

  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami

  • Prowadzenie akt osobowych pracowników, naliczanie płac , rozliczenia z ZUS

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • obsługa komputera (umiejętność obsługi programu Optima Comarch).

  • doświadczenie w księgowaniu dokumentów (pełna księgowość)

  • znajomość przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości

Wykształcenie:

Wykształcenie wyższe lub studia podyplomowe z obszaru księgowości podatkowej i bilansowej (Rachunkowość, Finanse)

Pozostałe wymagania:

Minimum 10 lat doświadczenia w pracy w dziale księgowym/biurze rachunkowym na samodzielnym stanowisku

Pozytywne nastawienie, inicjatywa, samodzielność

Umiejętności interpersonalne, wysoka kultura osobista, odpowiedzialność.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy  na email:  a.dolezinskamałpakisielagrotech.pl

Lokalizacja

Górno,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Górno
ID: 854663059