2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Pomorskie
  6. Księgowość - Topole
Dodane 11 kwietnia 2024

Zastępca Głównej Księgowej

Lokalizacja

Topole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Kim jesteśmy?

Pod marką A1 Sorter powstaje wiele urządzeń automatyki magazynowej. Logo naszej firmy widnieje na sorterach, przenośnikach, windach magazynowych, systemach specjalistycznych, stołach do kompletacji zamówień i oczywiście na wielu akcesoriach. Jesteśmy bardzo dynamicznie rozwijającą się firmą, która działa na wielu Europejskich rynkach i współpracuje z Liderami branży logistyki magazynowej.

Lokalizacja Topole k. Chojnic

Twoja rola w organizacji

Jako Zastępca Głównej Księgowej będziesz odpowiedzialny za zastępowanie Głównej Księgowej w zakresie kluczowych spraw dot. prowadzenia rachunkowości i podatków.

Zakres obowiązków

  • nadzór nad działem księgowości,

  • sporządzanie deklaracji podatkowych oraz dbanie o prawidłowość rozliczeń podatkowych (CIT,VAT,WHT)

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych

  • nadzór i kontrola ksiąg rachunkowych, kontrola księgowań, odpowiedzialność za proces zamknięcia ksiąg

  • prowadzenie ewidencji środków trwałych i rozliczanie inwestycji

  • odpowiedzialność za rozliczanie produkcji i inwentaryzacji

  • przygotowywanie bieżących raportów i zestawień na potrzeby Zarządu

  • analiza danych u przygotowywanie sprawozdań finansowych

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US,NBP,GUS, banki)

  • współtworzenie wewnętrznych procedur i standardów, usprawnianie procesów księgowych

  • monitorowanie zmian w przepisach prawa podatkowego oraz wdrażanie ich na bieżąco

  • aktualizowanie planu kont i polityki rachunkowości

  • współpraca z działem prawnym, działem kadr i płac, Prezesem

Czego potrzebujesz aby spełnić się w tej roli?

  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku samodzielnego księgowego w firmie produkcyjnej

  • bardzo dobra znajomość MS Excel

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne

  • znajomość ustawy o rachunkowości oraz prawa podatkowego

  • gotowość do szybkiej nauki i aktualizacji wiedzy w zakresie zmieniających się przepisów prawa podatkowego i o rachunkowości

  • umiejętność zarządzania zespołem

  • sumienność, dokładność, proaktywna postawa

  • samodzielność w działaniu i dobra organizacja czasu pracy (dokładność, terminowość)

  • znajomość Comrach Optima

  • wysoka kultura osobista i mocno rozwinięte umiejętności interpersonalne

Co oferujemy?

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • grupowe ubezpieczenie na życie

  • niezbędne narzędzia pracy

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w świetnie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym

Aplikuj na kariera (małpa) a1sorter.com lub za pośrednictwem OLX

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli dot. zgody na przetwarzanie danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez A1 SORTER z siedzibą w Topole 40, 89-600 Chojnice, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych, w szczególności z Ogólnym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Niniejsza zgoda jest dobrowolna i obejmuje przetwarzanie moich danych osobowych również w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez A1 SORTER z siedzibą w Topole 40, 89-600 Chojnice"

Lokalizacja

Topole,

Pomorskie

Pomorskie, Topole
ID: 911009247