2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Pomorskie
  6. Księgowość - Gdańsk
  7. Księgowość - Stogi z Przeróbką
Dodane 30 kwietnia 2024

Zastępca głównej księgowej / głównego księgowego

Wynagrodzenie

12 000 - 13 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Stogi z Przeróbką

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Spółka świadcząca usługi w zakresie ochrony środowiska na terenie Portu Gdańsk zatrudni osobę na stanowisko zastępcy głównej księgowej.

Obowiązki:

  • Sporządzanie i kontrola bieżącej dokumentacji księgowej

  • Nadzór nad prawidłowym prowadzeniem ksiąg rachunkowych

  • Współpraca z audytorami zewnętrznymi i organami kontrolnymi

  • Nadzór nad terminowym i prawidłowym składaniem deklaracji podatkowych i ZUS

  • Prowadzenie rozliczeń podatkowych i sporządzanie sprawozdań finansowych

  • Bieżąca analiza kosztów i przychodów

  • Monitorowanie zgodności działań z przepisami prawa podatkowego i finansowego

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane kierunki związane z rachunkowością lub finansami)

  • Minimum 3-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Znajomość przepisów rachunkowości oraz prawa podatkowego

  • Umiejętność analizy danych oraz raportowania

  • Znajomość programu Symfonia

  • Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy umowę o pracę i wynagrodzenie na poziomie 12.000 zł brutto. Zapraszam do kontaktu.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Stogi z Przeróbką
ID: 912245245