2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Praga-Północ
Dodane 03 maja 2024

Zastępca głównej księgowej / głównego księgowego

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Północ

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośrednia współpraca z Główną Księgową

  • Zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem księgowym (nadzór nad prawidłowym wykonywaniem obowiązków, wyznaczanie celów, podział zadań, dbanie o rozwój)

  • Nadzór nad rzetelną i kompletną ewidencją w księgach rachunkowych

  • Prowadzenie pełnej księgowości Spółki

  • Samodzielne sporządzanie sprawozdań finansowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - Finanse i Rachunkowość.

  • Praktyczna znajomość programu Comarch Optima

  • Bardzo dobra umiejętność organizacji pracy własnej.

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym

To oferujemy

  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne (Allianz/PZU)

  • Kartę Multisport

  • Udział w opracowaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań w firmie

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Północ
ID: 914604119