2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Zachodniopomorskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Szczecin
  7. Zarządzanie sprzedażą - Centrum
Dodane 23 kwietnia 2024

Zastępca kierownika

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyKadra kierownicza

Opis

ETAM POLAND SP. Z O.O.

Ponad 100 lat miłości do Kobiet, pasji dla zmysłowych koronek, ukierunkowania na innowację. Live Show zarazem radosny i sexy, z utęsknieniem wyczekiwany każdego roku. Ponad milion followersów na Instagramie i przeszło 414 salonów w samej Francji. Trzeba przyznać, że od 1916 roku, Etam towarzyszy Kobietom w każdym momencie ich życia, tworząc kolekcje, poprzez które wyrażają siebie, a jednocześnie, które są przyjazne dla naszej planety.

Poprzez program WECARE Grupa Etam zobowiązuje się do bycia przejrzystym i wymagającym przy tworzeniu swoich kolekcji. Mówimy TAK innowacyjnym konceptom, trosce o jakość produktów, jak również szacunkowi dla ludzi i środowiska.

Twój zakres obowiązków

·        Zarządzanie zespołem i odpowiedzialność za realizację wyników sprzedażowych,

·        Troska o nienaganną obsługę klientów,

·        Kontrolowanie i raportowanie wyników,

·        Odpowiedzialność za przestrzeganie wewnętrznych procedur firmowych,

Nasze wymagania

·        Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży retail,

·        Ukierunkowanie na realizację wyznaczonych celów,

·        Doświadczenie w pracy z zespołem (rekrutacja, wyznaczanie indywidualnych celów, motywowanie, coaching),

·        Umiejętność rozwiązywania problemów - poparta przykładami,

·        Znajomość rynku bielizny - dodatkowy atut,

·        Komunikatywna znajomość języka angielskiego i /lub francuskiego mile widziana.

To oferujemy

·        Pracę w zgranym i dynamicznym zespole,

·        Atrakcyjne wynagrodzenie i wysoką premię od wyników sprzedaży,

·        Pakiet szkoleń,

·        Autonomię na stanowisku.

Kogo szukamy?

·        Osoba na stanowisku Zastępcy Kierownika to:

·        Osoba energiczna, zarażająca optymizmem swoją ekipę

·        Osoba potrafiąca analizować wyniki sprzedaży, nastawiona na ich pełną realizację,

·        Osoba bardzo dobrze zorganizowana i zaangażowana w pracę,

·        Osoba wytrwała i konsekwentna w działaniu.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 866739583