2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Lubuskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Słubice
Dodane 29 kwietnia 2024

Zastępca Kierownika , Biedronka Słubice Os. Przemysłowe 4E

Wynagrodzenie

6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Słubice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

EKO-TANK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Osiu

poszukuje wykwalifikowanego kandydata do pracy na stanowisko:

Zastępcy Kierownika

miejsce pracy: Słubice ul. Przemysłowa 4E

Zakres obowiązków:

-  prowadzenie prawidłowej gospodarki towarowej sklepu,

- odpowiedzialność za terminowy przepływ informacji i danych handlowych,

- kierowanie zespołem pracowników,

- sporządzanie grafików i kart czasu pracy podległym pracownikom,

- kompleksowe prowadzenie obowiązującej dokumentacji ,

- bezpośrednia obsługa klienta.

Wymagania:

- doświadczenie na powyższym stanowisku co najmniej 2 lata,

- wykształcenie średnie lub wyższe ,

- dobra znajomość obsługi komputera,

- komunikatywność i wytrwałość w działaniu,

- skrupulatność, dokładność.

- prawo jazdy kat. B

Kandydatom oferujemy:

- ciekawa i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

- możliwość rozwoju zawodowego.

Lokalizacja

Słubice,

Lubuskie

Lubuskie, Słubice
ID: 890242692