2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Zachodniopomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Szczecin
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Gumieńce
bi1 Szczecin
Dodane 26 kwietnia 2024

zastępca kierownika działu kas bi1 Szczecin Gumieńce

Lokalizacja

Szczecin, Gumieńce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W Schiever POLSKA budujemy relacje oparte na naszych 3 wartościach: Szacunek, Energia i Niezależność. Promujemy równość w miejscu pracy poprzez politykę równych szans oraz przeciwdziałanie dyskryminacji.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Zastępca Kierownika Działu Kas

Miejsce pracy: bi1 Szczecin

OFERUJEMY:

-umowę o pracę na pełen etat i terminowe wynagrodzenie,

-dużą samodzielność w działaniu,

-stabilną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

-wdrożenie na stanowisko pracy,

-premie kwartalne uzależnione od wyników Twojej pracy,

-prywatną opiekę medyczną, która kosztuje Cię jedynie 50gr miesięcznie (nieograniczony dostęp do lekarzy w 35 specjalizacjach, w tym np.: alergolog, ginekolog, chirurg, ortopeda, kardiolog, onkolog, okulista), -atrakcyjne świadczenia socjalne, -ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,

-z nami możesz pomóc innym, biorąc udział w wolontariacie pracowniczym „Dobroczynni”.

TWOJE ZADANIA:

-dbanie o prawidłowe funkcjonowanie Działu Kas,

-współodpowiedzialność za wynik i realizacje określonych celów działu,

-organizacja pracy Działu.

OCZEKUJEMY:

-znajomości zasad i reguł pracy w handlu,

-dyspozycyjności i dobrej organizacja pracy,

-zaangażowania w pracę,

-umiejętności pracy w zespole.

Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta - kliknij przycisk APLIKUJ lub zadzwoń 51*******45 .

*Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Gumieńce
ID: 677078689