2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Kujawsko-pomorskie
  6. Zarządzanie produkcją - Kozłowo
Dodane 10 kwietnia 2024

Zastępca Kierownika Działu Produkcji i Sprzętu PBDiM

Lokalizacja

Kozłowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

PBDiM Sp. z o.o.  w Kozłowie poszukuje kandydata na stanowisko Zastępcy Kierownika Produkcji i Sprzętu.

Zakres obowiązków:

- zapewnienie ciągłości pracy maszyn i linii technologicznych

- zamawianie materiałów do produkcji

- zapewnienie logistyki transportowej niezbędnej do prawidłowej obsługi kierownictw

- ustalanie potrzeb remontowych sprzętu

- ustalaniem potrzeb zakupu/sprzedaży sprzętu

- tworzenie miesięcznych rozliczeń zużycia paliwa

- ustalanie potrzeb szkoleniowych pracowników

Osoba zatrudniona na tym stanowisku:

- winna wykazać się znajomością technik organizacji utrzymania ruchu

- posiadać zdolność koordynowania wykonywanych prac remontowo-serwisowych

- winna sprawdzać się w sytuacjach stresowych

- być komunikatywna, sumienna i cechować się odpowiedzialnością za podejmowane decyzje

- winna posiadać zdolność analitycznego myślenia i pracy w grupie

Preferujemy wykształcenie wyższe lub średnie techniczne (automatyka, mechanika, elektrotechnika lub elektronika) lub średnie z praktyką na podobnych stanowiskach. Bezwzględnym wymogiem jest znajomość maszyn i technologii wykorzystywanych w drogownictwie, znajomość elektryki, mechaniki, pneumatyki i automatyki a także doświadczenie na stanowisku związanym z techniczną organizacją procesów produkcyjnych.

Lokalizacja

Kozłowo,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Kozłowo
ID: 900251151