2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Lubuskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Bojadła
Dodane Dzisiaj o 13:01

Zastępca Kierownika gospodarstwa rolnego

Lokalizacja

Bojadła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Nowoczesne gospodarstwo rolne w związku z rozwojem poszukuje do swojego zespołu Zastępcy Kierownika gospodarstwa rolnego

Twój zakres obowiązków

  • odpowiadanie za racjonalną gospodarkę powierzonego majątku;

  • nadzór realizowanych zadań w zakresie produkcji roślinnej;

  • nadzór i kontrola eksploatacji parku maszynowego i transportowego oraz jego przygotowanie techniczne;

  • prawidłowe zabezpieczenie płodów rolnych;

  • nadzór organizacji pracy, czasu pracy, dyscypliny pracy i wydajności pracy podległych pracowników;

  • nadzorowanie przepływu dokumentacji związanej z funkcjonowaniem gospodarstw rolnych;

  • poszukiwanie i wdrażanie nowych technologii upraw;

  • raportowanie wyników działalności gospodarstw rolnych oraz sprawdzanie dowodów zewnętrznych i wewnętrznych związanych z obrotem materiałów i gospodarką magazynową;

Nasze wymagania

  • wykształcenie: średnie rolnicze

  • poczucie odpowiedzialności, rzetelność, punktualność, obowiązkowość;

  • samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole;

  • prawo jazdy kat.B;

  • umiejętność pracy pod presją czasu;

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku;

  • umowę o pracę:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia;

  • możliwość długotrwałej współpracy z firmą:

  • ubezpieczenie na życie oraz prywatną opiekę medyczną

  • możliwość zakwaterowania

Osoby chętne prosimy o przesłanie CV Prosimy o załączenie klauzuli następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez GPR "ERGO-ROL "Sp. z o.o. zgodnie z Art.6 Ust.1 Lit.A Ogólnego Rozporządzenia Ochrony Danych Osobowych Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku”.

Lokalizacja

Bojadła,

Lubuskie

Lubuskie, Bojadła
ID: 915236117