2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Pomorskie
  6. Manager restauracji - Gdańsk
  7. Manager restauracji - Przymorze Wielkie
Grycan
Dodane 02 maja 2024

Zastępca Kierownika Lodziarnio-Kawiarni (C.H. Alfa)

Lokalizacja

Gdańsk, Przymorze Wielkie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Lody to nasza pasja! Produkujemy je z najlepszych składników łącząc tradycyjne receptury i rzemieślnicze metody. Od 19 lat prężnie się rozwijamy: ponad 100 smaków lodów, 130 lodziarnio-kawiarni, numer 1 na rynku lodów familijnych, najbardziej rozpoznawalna firma rodzinna w Polsce. Rozwijaj się z nami!​​​

Do naszej Lodziarnio-Kawiarni w C.H. Alfa w Gdańsku poszukujemy Zastępcy Kierownika Lodziarnio-Kawiarni.

Zakres obowiązków:

  • realizowanie celów sprzedażowych z wykorzystaniem dostępnej oferty produktowej
  • organizacja pracy zespołu, wyznaczanie zadań poszczególnym pracownikom na zmianie
  • wdrażanie do pracy nowych pracowników i rozwój ich umiejętności w trakcie zatrudnienia
  • nadzór nad produkcją w punkcie (zakupy surowców, jakość, rozliczenie produkcji)
  • zamykanie punktu, rozliczanie dziennej sprzedaży i gotówki, raportowanie.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy w gastronomii na podobnym stanowisku
  • umiejętność zarządzania zespołem
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy z klientem
  • zaangażowanie i chęć uczenia się
  • badanie do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy
  • benefity m.in. dofinasowanie do karty Multisport, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, Pracowniczy Program Emerytalny
  • zniżki na pyszne produkty
  • szkolenie wdrażające do pracy
  • pracę w życzliwej atmosferze.

Wyślij swoje CV i dołącz do naszego zespołu!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Dokładna lokalizacja
Pomorskie, Gdańsk, Przymorze Wielkie
ID: 911018650