2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Kleszewo
Dodane 17 maja 2024

Zastępca Kierownika Magazynu

Lokalizacja

Kleszewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska:

  • wsparcie kierownika w zarządzaniu obszarem magazynowym

  • nadzorowanie sprawnego działania magazynu

  • odpowiedzialność za prawidłowe działanie infrastruktury magazynowej

  • zarządzanie oraz motywowanie pracowników

  • optymalizację procesów magazynowych pod względem wydajności, jakości i kosztów

  • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie

  • doświadczenie w zarządzaniu obszarem magazynowym

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • komunikatywność i zdolności przywódcze

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, Excel)

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze systemu ERP

  • dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • niezbędne narzędzia pracy

  • możliwość korzystania z karty MultiSport

  • ubezpieczenie grupowe

Lokalizacja

Kleszewo,

Mazowieckie

Mazowieckie, Kleszewo
ID: 918936941