2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubelskie
  5. Prace magazynowe - Lublin
Raben
Dodane 25 kwietnia 2024

Zastępca Kierownika Magazynu

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Poznasz wspaniałych ludzi, z którymi podzielisz się swoją ekspercką wiedzą. Razem będziecie inicjować i wdrażać ekscytujące międzynarodowe projekty oraz świętować wspólne sukcesy.

Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie magazynem poprzez zapewnienie optymalnego wykorzystania zasobów oraz prawidłowego przebiegu procesu magazynowo – logistycznego;

  • Zarządzanie zespołem pracowników, w tym także dbanie o ich zaangażowanie;

  • Nadzór nad efektywnym zarządzaniem przestrzenią magazynową, odpowiedzialność za infrastrukturę magazynową;

  • Odpowiedzialność za jakość, terminowość wykonywanych zadań w centrum dystrybucyjnym (rozładunki i załadunki, kompletowanie zleceń, obsługa magazynu, administracja);

  • Doskonalenie i optymalizacja procesów magazynowych;

  • Przygotowywanie raportów i analiza wyników;

  • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo pracy, przestrzeganie procedur, przepisów i instrukcji stanowiskowych.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie (min. 2 lata) w kierowaniu zespołem Magazynowym;

  • Umiejętności związane z budowaniem i motywowaniem zespołu Pracowników;

  • Znajomość zagadnień finansowych związanych z budżetowaniem;

  • Komunikatywność, samodzielność, podejmowanie inicjatyw i zaangażowanie w nowe projekty i rozwiązania;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i wyników;

  • Dobra znajomość programu Excel;

  • Prawo jazdy kat. B​.

To oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia;

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę;

  • Możliwość realizacji ciekawych, ambitnych i pełnych wyzwań zadań;

  • Stabilność zatrudnienia;

  • Zaufanie i wsparcie ze strony Kierownictwa;

  • Benefity m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa lub bilety do kina, paczki dla pracowników itp.;

  • Program wdrożeniowy dostosowany do specyfiki magazynu i stanowiska.

Mamy drive do rozwoju!

To wszystko dzięki grze zespołowej! Magazynierzy troszczą się o fachowe przeładunki i opiekują się towarem naszych Klientów w magazynach, Dyspozytorzy organizują dostawy, Specjaliści dbają o sprawny i przyjazny kontakt z Klientami, a Kierowcy docierają z zamówionym towarem do najdalszych zakątków Europy – wszyscy mamy wpływ na to, że Raben Logistics Polska nieustannie porusza rzeczy we właściwym kierunku.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 911041470