2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Zarządzanie sklepem
  5. Zarządzanie sklepem - Lubelskie
  6. Zarządzanie sklepem - Puławy
Dodane 14 kwietnia 2024

Zastępca kierownika magazynu - Florianów ( trasa Puławy Zwoleń)

Lokalizacja

Puławy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko :

Koordynator/ Z-ca kierownika magazynu

Zakres obowiązków:

- Koordynowanie prac magazynu,

- Ustalanie grafików dla pracowników magazynu

- Rozliczanie pracowników magazynu

- Tworzenie instrukcji i procedur stanowiskowych w podległych obszarach oraz dbałość o przestrzeganie ich

- Znajomość przepisów BHP oraz czasu pracy

- Kontrola dokumentów magazynowych, stanów magazynowych , udział w inwentaryzacjach

- Współpraca z innymi działami biorącymi udział w procesie obrotu towaru

Wymagania:

- Doświadczenie w obszarze gospodarki magazynowej min. 2 lata

- Znajomość pakietu MS Office w stopniu podstawowym (szczególnie Excel)

- Motywowanie, integrowanie, budowanie zaangażowania i kompetencji zespołu

- Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność oraz asertywność pomocna przy organizacji pracy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Wspierający zespół przełożonych

  • Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane proszę o wysłanie cv odpowiadając na ogłoszenie lub na adres rekrutacja( malpa)phuagrola.pl

Lokalizacja

Puławy,

Lubelskie

Lubelskie, Puławy
ID: 909215244