2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Zarządzanie sklepem
  5. Zarządzanie sklepem - Wielkopolskie
  6. Zarządzanie sklepem - Koziegłowy
Dodane 11 kwietnia 2024

Zastępca kierownika marketu budowlanego HIPPER.pl

Lokalizacja

Koziegłowy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zatrudnimy Zastępcę kierownika w naszym markecie budowlanym

HIPPER.pl ul. Poznańska 48, 62-028 Koziegłowy.

Więcej szczegółów dotyczących sklepów HIPPER.pl na stronie internetowej www.hipper.pl

Opis stanowiska:

  • Obsługa klienta zgodna z zasadami firmy;

  • Zarządzanie, planowanie i organizowanie pracy zespołu;

  • Odpowiedzialność za realizację procesów;

  • Dbanie o wizerunek sklepu;

Praca w systemie dwuzmianowym.

Wymagania:

  • Dbanie o wizerunek sklepu i relację z klientami;

  • Dyspozycyjność i zaangażowanie;

  • Wysoka kultura osobista;

  • Możliwość pracy w weekendy;

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w handlu detalicznym.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie;

  • Premie uznaniowe za wysoką efektywność pracy i zaangażowanie

Prosimy o przesyłanie CV na OLX lub na e-mail: rekrutacja(małpa)hipper.pl

Prosimy o zawarcie w CV następujących klauzul:

Lokalizacja

Koziegłowy,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Koziegłowy
ID: 911053336