2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Opolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kluczbork
Dodane 22 kwietnia 2024

Zastępca Kierownika na 2/3 etatu, sklep z odzieżą i akcesoriami

Lokalizacja

Kluczbork

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Poszukujemy Zastępcy Kierownika na 2/3 etatu do sklepu Prano Moda - odzież

Sklep do którego poszukujemy pracownika znajduje się w Kluczborku.

Obowiązki i wymagania związane ze stanowiskiem:

1) doświadczenie jako sprzedawca, najlepiej w branży odzieżowej,

2) bardzo dobra organizacja pracy,

3) odpowiedzialność za wyniki punktu sprzedaży,

4) budowanie relacji z klientami,

5) sporządzanie dokumentów,

6) przyjmowanie dostaw,

7) odpowiednia ekspozycja towaru,

8) inne związane ze sprzedażą bezpośrednią oraz zarządzaniem sklepem.

Lokalizacja

Kluczbork,

Opolskie

Opolskie, Kluczbork
ID: 913700827