2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Kujawsko-pomorskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Solec Kujawski
Dodane 25 kwietnia 2024

Zastępca Kierownika PSB Mrówka Solec Kujawski

Lokalizacja

Solec Kujawski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Market Budowlano Wykończeniowy PSB Mrówka Solec Kujawski poszukuje osoby na stanowisko zastępcy kierownika.

Miejsce pracy: PSB Mrówka Solec Kujawski

Z-ca Kierownika Oddziału koordynuje wraz z Kierownikiem pracę marketu Dom i Ogród PSB Mrówka.

OPIS STANOWISKA:

Nadzorowanie działań związanych z funkcjonowaniem marketu.

Budowa, nadzór i szkolenie zespołu sprzedażowego.

Dbanie o wysoki poziom obsługi Klienta.

Realizacja założonych celów.

Aktywna praca w hali sprzedażowej - ok 80% czasu pracy

Monitorowanie i bieżąca analiza działań konkurencji.

Kontrola poprawnego funkcjonowanie obiegu dokumentów.

WYMAGANIA

Doświadczenie na podobnym stanowisku.

Doświadczenie w kierowaniu zespołem sprzedażowym.

Znajomość branży budowlano-wykończeniowej będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY

Umowę o pracę.

Atrakcyjne wynagrodzenie.

Dużą samodzielność i możliwość realizowania inicjatyw.

Możliwość rozwoju zawodowego.

Stabilność zatrudnienia.

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie przez wiadomość CV oraz krótkiego opisu swoich kwalifikacji.

Prosimy także o dopisanie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Lokalizacja

Solec Kujawski,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Solec Kujawski
ID: 914456343