2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Małopolskie
  6. Kelner, barman, barista - Skawina
Dodane 14 kwietnia 2024

Zastępca kierownika sali w centrum konferencyjno-biznesowym

Wynagrodzenie

29 - 34 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Skawina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Praca w restauracji kompleksu konferencyjno - hotelowego skierowana jest głównie na obsługę klienta biznesowego a także gości indywidualnych. Oferujemy stabilną pracę na pełen etat w miłej atmosferze.

Praca zmianowa w godzinach: 7-15 oraz 11-22

Zakres obowiązków:

  • nadzorowanie pracy zespołu kelnerskiego podczas imprez okolicznościowych

  • tworzenie grafiku pracowników

  • wdrażanie nowych pracowników

  • szkolenie zespołu kelnerskiego

  • aktywna sprzedaż imprez okolicznościowych

  • wdrażanie nowych rozwiązań oraz usprawnianie procesu sprzedaży

  • obsługa gości hotelowych w porze śniadaniowej 7:00-10:30

  • obsługa gości indywidualnych,

  • obsługa kasy fiskalnej,

  • obsługa imprez okolicznościowych,

  • przygotowywanie napojów,

  • porządkowanie sali restauracyjnej,

  • przygotowywanie i obsługa spotkań konferencyjnych (przerwy kawowe)

  • obsługa imprez okolicznościowych

  • kontakt z recepcją.

Wymagania:

  • bardzo dobre zdolności organizacyjne

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • doświadczenie na stanowisku kierownika zmiany/kierownika sali

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • uśmiech na twarzy i przyjazne nastawienie

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz przesyłania CV poprzez formularz OLX

Lokalizacja

Skawina,

Małopolskie

Małopolskie, Skawina
ID: 911283690