2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pozostałe w Zdrowie
  5. Pozostałe w Zdrowie - Mazowieckie
  6. Pozostałe w Zdrowie - Warszawa
  7. Pozostałe w Zdrowie - Targówek
Dodane 11 kwietnia 2024

Zastępca kierownika salonu optycznego Aurum Optics

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Targówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Opis

OPIS

Jesteśmy dużą firmą z branży optycznej, która posiada kilkanaście sklepów stacjonarnych w największych miastach w Polsce oraz jeden z największych sklepów internetowych z markowymi okularami przeciwsłonecznymi i korekcyjnymi.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby, która ma duże doświadczenie w pracy z klientem w salonie optycznym, a dodatkowo może wspomagać kierownika salonu w zarządzaniu.

Oferujemy umowę o pracę.

Twój zakres obowiązków:

  • rzetelna i profesjonalna obsługa klienta w zakresie oferowanych produktów i usług,

  • dobór oprawek i szkieł według zleconych parametrów,

  • dopasowanie gotowych okularów,

  • drobne naprawy okularów,

  • sprzedaż produktów dodatkowych,

  • dbałość o estetyczny wygląd i ekspozycję towarów,

  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji związanej ze sprzedażą,

  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych,

  • układanie grafiku pracy dla zespołu,

  • rozliczanie dokumentów salonu,

  • wykonywanie badań refrakcji - opcjonalnie.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie lub doświadczenie związane z branżą optyczną,

  • dyspozycyjność,

  • samodzielność i komunikatywność,

  • otwartość na klienta oraz zorientowanie na sukces (sprzedaż),

  • odpowiedzialność i zaangażowanie do pracy,

  • realizowanie miesięcznych planów sprzedażowych,

Oferujemy:

  • atrakcyjny system wynagrodzenia,

  • możliwość rozwoju i ciągłe szkolenia,

  • pracę w młodym zespole,

  • pracę na nowoczesnych urządzeniach,

  • benefity, w tym opiekę zdrowotną.

GWARANTUJEMY SZKOLENIA!

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Aurum Optics Sp. . z o.o. Sp. k., z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Aurum Optics Sp. . z o.o. Sp. k.,.z siedzibą w Warszawie przy ul. Mickiewicza 12/2. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Targówek
ID: 909423165