2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Zarządzanie sklepem
  5. Zarządzanie sklepem - Mazowieckie
  6. Zarządzanie sklepem - Warszawa
  7. Zarządzanie sklepem - Bielany
Dodane 03 maja 2024

Zastępca kierownika sklepu - 3 etaty - Carrefour Express

Wynagrodzenie

5 300 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Bielany

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierowniczaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Uwaga! Rekrutacja trwa, dopóki ogłoszenie jest aktywne.

Zatrudnimy zastępcę kierownika sklepu do Carrefour Express.

Lokalizacja:

Sklep Carrefour Express – Stare Bielany od zaraz (1 etat).

Sklep Carrefour Express – Bielany od 1 lipca/1 sierpnia (2 etaty).

Wolne etaty:

·        3 etaty - zastępca kierownika sklepu.

Szukamy osoby:

·        sumiennej, zaangażowanej, energicznej i uczciwej,

·        zdolnej do szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów,

·        zdyscyplinowanej z umiejętnością planowania i organizacji pracy sklepu,

·        bardzo łatwo nawiązującej i utrzymującej kontakty z klientem,

·        nastawionej na dłuższą współpracę,

·        dyspozycyjnej oraz punktualnej,

·        pełnoletniej.

Dodatkowym atutem będzie, jeżeli mieszkasz blisko lokalizacji sklepu.

Nie wymagamy doświadczenia w pracy w sklepie. Jesteśmy chętni przeszkolić osobę od podstaw, która jest ambitna i chce się przebranżowić.

Umowa:

Umowa zlecenie lub B2B (od 6500 netto + VAT).

 Zakres obowiązków:

·        utrzymanie standardów prezentacji sklepu,

·        zapewnienie najwyższej jakości obsługi klienta,

·        bliska współpraca z kierownikiem sklepu w osiąganiu wyznaczonych celów,

·        zarządzanie zamówieniami i optymalizacja zapasów,

·        motywowanie i szkolenie pracowników,

·        wykładanie towaru oraz dbanie o jego poprawną ekspozycję,

·        przyjmowanie dostaw oraz dbanie o czystość (sprzątanie w sklepie),

·        zaangażowanie i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

·        obsługa kasy fiskalnej,

·        otwieranie jak i zamykanie sklepu,

·        pozostałe zadania administracyjne.

Oferujemy:

·        dobre wynagrodzenie zawsze na czas,

·        miłą atmosferę,

·        elastyczność grafiku,

·        możliwość rozwoju.

Zainteresowane osoby proszę o przesyłanie swoich CV drogą mailową klikając w APLIKUJ, wraz z klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady [UE] 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE [ogólne rozporządzenie o ochronie danych]".

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bielany
ID: 914590990