2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Kujawsko-pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Brodnica
Dodane 14 maja 2024

Zastępca Kierownika Sklepu - Brodnica

Lokalizacja

Brodnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Od 20 lat nasi eksperci wychodzą naprzeciw potrzebom konsumentów branży RTV i AGD – obecnie już w ponad 200 salonach w Polsce. Dlaczego my? Zapewniamy możliwość ciągłego podnoszenia swoich kompetencji, co daje realną możliwość awansu wewnętrznego. Dzięki temu budujemy trwałe zespoły na lata. Dołącz do nas już dziś!

Obecnie do naszego salonu w Brodnicy przy ul. Sądowej 1 poszukujemy Zastępcy Kierownika Sklepu.

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie Kierownika w zarządzaniu sklepem
  • realizacja założonych planów sprzedażowych oraz wyznaczonych zadań operacyjnych
  • zarządzanie i koordynowanie pracy całego sklepu oraz zespołu Doradców
  • aktywna sprzedaż oraz weryfikacja wykonania założonego planu dziennego, miesięcznego i kwartalnego
  • dbanie o wizerunek sklepu zgodny z obowiązującymi standardami
  • przydzielanie zadań oraz przeprowadzanie odpraw zgodnie ze standardami przyjętymi w firmie
  • monitorowanie działań podległych pracowników oraz motywowanie ich do osiągania coraz to lepszych wyników sprzedażowych

Nasze wymagania

  • potrafisz zarządzać sklepem jak swoim biznesem i sprawia Ci to satysfakcję
  • masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • wyzwania działają na Ciebie motywująco i dążysz do ich realizacji mimo pojawiających się trudności
  • praca z ludźmi to Twój żywioł, a kontakt z Klientem i zarządzanie zespołem nakręca Cię do działania
  • masz głowę pełną pomysłów i doskonale organizujesz pracę swoją i swojego zespołu
  • jesteś zmotywowany, nie umiesz „usiedzieć w jednym miejscu” i zarażasz swoim pozytywnym podejściem cały swój zespół :)

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat
  • realny wpływ na wysokość zarobków dzięki rozbudowanemu systemowi premiowemu
  • możliwość rozwoju zawodowego według określonych ścieżek kariery
  • rozwinięty program wdrożeniowy i liczne szkolenia podnoszące kompetencje
  • konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami
  • przyjazną atmosferę pracy i zgrany zespół
  • pakiet benefitów: Multisport, Ubezpieczenie Grupowe, Lux Med.
  • rabaty pracownicze
  • Bibliotekę Pracowniczą z najnowszymi pozycjami książek, audiobooków i gier

Pamiętaj, to Ty decydujesz jakie dane nam udostępniasz ponad zestaw wymaganych danych przez prawo pracy. Dlatego, jeżeli dobrowolnie umieścisz i prześlesz nam dodatkowe informacje osobowe w swoim CV i materiałach towarzyszących (np. swoje zdjęcie, zainteresowania itp.) będzie to oznaczało wyrażenie przez Ciebie zgody dla NEONET S.A. z siedzibą we Wrocławiu na ich przetwarzanie zgodnie z Art. 6 ust.1 lit. a) RODO, wyrażoną poprzez Twoje wyraźne działanie. W każdej chwili masz prawo ją wycofać, przy czym cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę wycofasz kontaktując się z nami pod adresem: rekrutacja[małpa]neonet.pl.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Brodnica,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Brodnica
ID: 915415978