2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Zarządzanie sklepem
  5. Zarządzanie sklepem - Dolnośląskie
  6. Zarządzanie sklepem - Wrocław
  7. Zarządzanie sklepem - Śródmieście
Tradycja i Jakość Sp z o o
Dodane 08 maja 2024

Zastępca Kierownika Sklepu - Tradycja i Jakość

Lokalizacja

Wrocław, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaKadra kierownicza

Opis

Zastępca Kierownika sklepu

Miejsce pracy: Wrocław

ul. Sławka 11

- Chcesz zarządzać zespołem ?

- Chcesz poznać tajniki rynku spożywczego ?

- Lubisz pracę pełną wyzwań ?

Jeśli tak to dołącz do naszego Zespołu !

Nie wymagamy doświadczenia, wystarczy Twoja motywacja do pracy.

Opis stanowiska:

- Kierowanie pracą zespołu na swojej zmianie

- Dbanie o utrzymanie odpowiedniego asortymentu i właściwej ekspozycji towarów

- Dbanie o profesjonalną obsługę klienta zgodnie ze standardami firmy

- Praca na sali sprzedaży oraz dbanie o nasze standardy i procedury

- Wspieranie kierownika sklepu w realizacji wyznaczonych celów

Co zapewniamy:

- Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

- Możliwość rozwoju zawodowego oraz udział w szkoleniach

-Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy

- Możliwość ubezpieczenia grupowego dla pracowników i członków ich rodzin, podarunki świąteczne, wczasy pod gruszą

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu obecnej rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych(Dz.Ustaw z 2018, poz.1000)oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i rady (UE)2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)".

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście
ID: 810618225