2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Śląskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Pyrzowice
Dodane 22 kwietnia 2024

Zastępca kierownika stacji paliw BP Pyrzowice

Wynagrodzenie

4 250 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pyrzowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Stacja paliw BP poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko zastępca kierownika

( strefa WBC), siedziba stacji Pyrzowice, ul. Transportowa 2

Jako zastępca Kierownika Sprzedaży na stacji paliw bp, jesteś kluczowym liderem naszego zespołu odpowiedzialnym za dynamiczny rozwój sprzedaży i realizacje planów. Jesteś odpowiedzialny za tworzenie przyjaznej atmosfery pracy, wspieranie, rozwój i motywację całego zespołu.

Jakie są główne zadania na tym stanowisku?

  • wspieranie kierownika w zarządzaniu zespołem pracowników stacji paliw.

  • realizacja planów sprzedażowych.

  • dbanie o dobrą i motywującą atmosferę pracy.

  • budowanie pozytywnego wizerunku stacji.

  • zapewnienie jak najlepszej obsługi klienta.

Od osób zainteresowanych oczekujemy:

  • znajomości standardów sprzedaży detalicznej

  • mile widziane doświadczenie w gastronomii

  • nastawienia na realizację zadań

  • zorientowania na klienta

  • odpowiedzialności i samodzielności w działaniu

  • uczciwości i rzetelności w pracy

  • znajomości obsługi komputera

    Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • pakiet profesjonalnych szkoleń

  • samodzielność w zarządzaniu stacją i personelem

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres email bądź o osobiste dostarczenie na stację paliw BP Pyrzowice.

Lokalizacja

Pyrzowice,

Śląskie

Śląskie, Pyrzowice
ID: 890748916