2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Łódzkie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Konstantynów Łódzki
Citronex Trans Energy
Dodane 24 kwietnia 2024

Zastępca Kierownika Stacji Paliw Konstantynów Łódzki

Lokalizacja

Konstantynów Łódzki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która nieustannie podnosi standardy jakości i innowacyjności. Nasz dynamiczny rozwój to efekt zaangażowania i pasji całego zespołu. Teraz Ty możesz być jego częścią!

Do firmy Citronex Trans Energy Sp. z o.o. poszukujemy na Stację paliw w Konstantynowie Łódzkim, osoby z doświadczeniem, która podejmie się wyzwania na stanowisku: Zastępca Kierownika Stacji Paliw.

Miejsce pracy: Stacja Paliw Konstantynów Łódzki

OPIS STANOWISKA:

  • Nadzór i organizacja pracy personelu – dbanie o jego wydajność oraz bezpieczeństwo;

  • Realizowanie planów sprzedażowych;

  • Zamawianie towarów;

  • Tworzenie harmonogramów zadań dla załogi oraz grafików pracy;

  • Bilansowanie zmian (rozliczenie kasjerów), przygotowywanie depozytów.

OFERUJEMY:

  • Pracę u stabilnego pracodawcy, który gwarantuje zatrudnienie oraz umowę o pracę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności;

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego wśród osób będącymi specjalistami w swojej branży;

  • Benefity:

    • Rabaty na posiłki z oferty gastronomicznej stacji i restauracji,

    • Medicover Sport,

    • Atrakcyjne ubezpieczenie grupowe,

    • Opieka medyczna.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • Mile widziane doświadczenie na stacji paliw;

  • Dobra znajomość branży spożywczej i paliwowej;

  • Umiejętność kierowania zespołem pracowników;

  • Umiejętność podejmowania decyzji;

  • Samodzielność oraz odpowiedzialności za podejmowane decyzje;

  • Dobra organizacja czasu pracy.

Goldfinch Investments Sp. z o.o. jest centrum usług wspólnych. Prowadzimy kompleksową obsługę procesów kadrowo – płacowych, rekrutacyjnych, sprawozdawczości i doradztwa oraz legalizacji pobytu i zatrudnienia cudzoziemców, bhp oraz obsługę prawną. Obsługujemy firmy z portfela małych, średnich i dużych przedsiębiorstw działających na rynku paliwowym, obrotu walutami, usług hotelowo restauracyjnych, spedycji i transportu międzynarodowego, kompleksowych usług serwisowych samochodów ciężarowych oraz myjni TIR.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Konstantynów Łódzki,

Łódzkie

Łódzkie, Konstantynów Łódzki
ID: 912377931