2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Key Account Manager
  5. Key Account Manager - Zachodniopomorskie
  6. Key Account Manager - Szczecin
  7. Key Account Manager - Centrum
Kierownik
Dodane 24 kwietnia 2024

Zastępca Kierownika Tatuum w Galaxy

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyKadra kierownicza

Od 25 lat tworzymy markę, która podbija serca Klientek i Klientów jakością materiałów i ponadczasowością swoich modeli. Nasze produkty dedykujemy osobom ceniącym sobie naturalność, komfort i wysoką jakość, które od lat stanowią DNA naszej marki. W naszych salonach spotkasz pracowników łączących różne pokolenia – ta różnorodność pozwala budować wyjątkową relację z naszym Klientem.

Zastępca Kierownika Salonu TATUUM

Twój zakres obowiązków:

  • Wsparcie Kierownika Sklepu w zarządzaniu salonem

  • Motywowanie i integrowanie zespołu w ramach wspólnej pracy i coachingu

  • Dbałość o realizację tygodniowych planów sprzedaży, w tym aktywna obsługa naszych Klientek i Klientów zgodnie z naszymi standardami

  • Codzienna praca z kolekcją i dbałość o VM

  • Wzmacnianie ponadczasowego wizerunku marki i naszego DNA w duchu slow fashion

Nasze wymagania:

Nasz idealny kandydat powinien mieć minimum pół roku doświadczenia na podobnym stanowisku w branży fashion lub pokrewnej, świetnie motywować i rozwijać pracowników oraz mieć wysoką orientację na wyniki. Poszukujemy osoby, która uwielbia modę, jest zaangażowana, pełna entuzjazmu i zaraża tym innych. Jeśli więc spełniasz powyższe kryteria, i cechuje Cię wyjątkowe podejście do Klienta, który lubi do Ciebie wracać, czekamy właśnie na Ciebie.

To oferujemy:

  • Premie za realizację każdego tygodnia sprzedaży

  • Możliwość podwyżki co pół roku w ramach ścieżek kariery

  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Uniform służbowy po okresie próbnym

  • 50% zniżki na wszystkie produkty TATUUM

  • Wiele niespodzianek i konkursów z nagrodami

  • Benefity: kartę Multisport, ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną

Zostań dziś częścią świata TATUUM!

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 864051935