2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Dolnośląskie
  6. Zarządzanie produkcją - Złotoryja
Dodane 02 kwietnia 2024

Zastępca kierownika zmiany

Lokalizacja

Złotoryja

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Thermofin GmbH to dynamicznie rozwijającą się firma, zajmująca się produkcją wymienników ciepła do urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych. Zatrudniając ponad 600 pracowników, wciąż się rozwijamy.

Aby wzmocnić nasz zespół, poszukujemy do lokalizacji w Złotoryi osoby na stanowisko:

ZASTĘPCA KIEROWNIKA ZMIANY

ETAT : 1/1

Miejsce pracy: Złotoryja

Główne zadania będą następujące:

  • Organizację i kontrolę działań związanych z produkcją na danej zmianie, w tym analizowanie wyników produkcji, zarządzanie obsadą stanowisk, podejmowanie działań i decyzji w sytuacjach problemowych

  • Zarządzanie zespołem pracowników produkcji poprzez koordynowanie pracy, ocenę, motywowanie oraz dbałość o rozwój i bezpieczeństwo pracy podległych pracowników

  • Realizację planów produkcyjnych z zapewnieniem wymaganych zasad bezpieczeństwa i jakości

  • Efektywne zarządzanie powierzonym sprzętem i materiałami

  • Zapewnienie odpowiedniego poziomu jakości produktów według rysunku technicznego

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne lub w obszarze zarządzania produkcją

  • Doświadczenie w zakresie zarządzania zespołem lub koordynacją pracy innych

  • Wiedza z zakresu procesów i metod zarządzania produkcją

  • Umiejętność motywowania i rozwoju pracowników, budowania zespołów i bycia liderem

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem i podejmowania decyzji w trudnych sytuacjach

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w intensywnie rozwijającej się firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego ( kursy, szkolenia min. poszerzenie uprawnień spawalniczych),

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inne formy zatrudnienia,

  • Wynagrodzenie zależne od posiadanej wiedzy, doświadczenia i umiejętności,

  • Kontakt z nowoczesną technologią

Kandydatów zainteresowanych pracą w naszej firmie prosimy o przesłanie aplikacji

wraz z poniższą klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Złotoryja,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Złotoryja
ID: 900998682