2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Lubuskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Gubin
Lidl Polska
Dodane 24 kwietnia 2024

Zastępca Managera Sklepu-Lidl

Lokalizacja

Gubin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeKadra kierownicza

Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty i sprawdź dlaczego warto do nas dołączyć!

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Zastępca Managera Sklepu

Miejsce pracy: Gubin, ul. Wyspiańskiego 12

Oferujemy

  • Umowę o pracę na min.  12 miesięcy i gwarantowany w umowie wzrost wynagrodzenia

  • Pakiet benefitów dla ciebie i twojej rodziny:

  • prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie

  • bezpłatna aplikacja do nauki języka angielskiego i/lub niemieckiego

  • karta MultiSport

  • bony na święta, paczki dla dzieci, także wyprawki szkolne i dla maluszka

  • Program Wsparcia Pracowników, zapewniający bezpłatny i anonimowy dostęp do porad prawnych, finansowych i psychologicznych

  • Wdrożenie pod opieką Mentora

  • Szkolenia, możliwość rozwoju i awansu

  • Możliwość dostosowania grafiku do twoich potrzeb

RÓWNE PŁACE

Jesteśmy fair. Dzięki jasno określonym zasadom konstruowania wynagrodzeń zapewniamy równe płace dla kobiet i mężczyzn pracujących w Lidlu na tym samym stanowisku.

Twoje zadania

  • Zarządzanie zespołem sprzedażowym

  • Delegowanie zadań i motywowanie pracowników

  • Zarządzanie gospodarką towarową

  • Wspieranie managera sklepu i zastępców w ich codziennych obowiązkach

  • Zapewnienie funkcjonowania obiektu zgodnie z wewnętrznymi standardami

  • Praca na Sali sprzedaży i dbanie o zadowolenie klientów

Twoje kompetencje

  • Gotowość do ciągłego podnoszenia kwalifikacji

  • Dobra organizacja pracy

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

  • Dokładność, odpowiedzialność i zaangażowanie

  • Gotowość do odbycia szkolenia poza miejscem zamieszkania oraz do pracy w systemie zmianowym

  • Mile widziane średnie wykształcenie

  • Mile widziane doświadczenia w zarządzaniu zespołem

  • Mile widziane aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne

W Lidlu cenimy naszych pracowników, dlatego gwarantujemy im stabilne zatrudnienie – umowę o pracę bez okresu próbnego oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia. Poczucie bezpieczeństwa zapewniamy szerokim pakietem świadczeń socjalnych dla ciebie i twojej rodziny. To między innymi prywatna opieka medyczna, bezpłatna aplikacja do nauki języków obcych oraz program wsparcia pracowników. Ponadto otrzymasz dodatek za pranie odzieży roboczej i bony świąteczne. Oferujemy wsparcie w pełnieniu obowiązków – opiekę mentora oraz udział w szkoleniach. Zgrany zespół budujemy dzięki wspólnemu udziałowi w wydarzeniach sportowych, akcjach charytatywnych i spotkaniach informacyjno-motywacyjnych.

Zrównoważony rozwój

W Lidlu dbamy o nasz wpływ na społeczeństwo i środowisko realizując działania w ramach 6 tematów: ochrona klimatu, poszanowanie bioróżnorodności, ochrona zasobów naturalnych, uczciwe działanie, promocja zdrowia i angażowanie w dialog.

Sprawdź, co dokładnie robimy: kimjestesmy.lidl.pl/zrownowazony-rozwoj

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Gubin,

Lubuskie

Lubuskie, Gubin
ID: 902119560