2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Wielkopolskie
  6. Kucharz - Jarocin
Dodane 17 kwietnia 2024

Zatrudnię kucharza

Wynagrodzenie

6 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jarocin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Restauracja Karmnik Hell's Pizza & Restaurant poszukuje ambitnej i kreatywnej osoby na stanowisko kucharza, który/a dołączy do naszego zespołu pasjonatów kulinarnych. Jesteśmy nowoczesną restauracją, która stale dąży do innowacji i oferowania wyjątkowych doświadczeń smakowych dla naszych gości. Szukamy kandydata, który nie tylko posiada doświadczenie w kuchni, ale również jest gotowy wprowadzić swoje własne pomysły i wnieść nową energię do naszego menu.

Stanowisko: kucharz

Obowiązki:

  • Współpraca z Szefem Kuchni w zarządzaniu działem kuchni i zapewnianiu wysokich standardów jakościowych.

  • Przygotowywanie potraw zgodnie z recepturami restauracji oraz dbanie o estetykę i smak podawanych dań.

  • Nadzór nad pracą personelu kuchennego oraz wsparcie w ich szkoleniu i rozwoju.

  • Aktywny udział w procesie planowania i opracowywania nowych dań oraz zmian w menu.

  • Monitorowanie zapasów i kontrola kosztów surowców oraz przestrzeganie standardów higieny i bezpieczeństwa żywności.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku kucharza w restauracji lub hotelu.

  • Kreatywność i pasja do kulinariów, umiejętność eksperymentowania z smakami i teksturami.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz doskonała organizacja pracy własnej.

  • Znajomość zasad HACCP oraz przepisów dotyczących bezpieczeństwa żywności.

  • Otwartość na nowe pomysły i gotowość do współpracy z zespołem.

Oferujemy:

  • Możliwość aktywnego uczestnictwa w procesie tworzenia menu i wprowadzania nowych kulinarnych konceptów.

  • Pracę w dynamicznym i inspirującym środowisku restauracyjnym.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach restauracji.

Jeśli jesteś osobą pełną pasji do gotowania, chcesz rozwijać się w dynamicznym środowisku restauracyjnym i masz pomysły na kulinarne nowości, dołącz do naszego zespołu! Aby aplikować, prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym w odpowiedzi na ogłoszenie lub bezpośrednio do restauracji Karmnik Hell's Pizza & Restaurant.

Dołącz do nas i wspólnie stwórzmy niezapomniane doświadczenia smakowe dla naszych gości!

Lokalizacja

Jarocin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Jarocin
ID: 912548455