2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Pomorskie
  6. Kucharz - Gdynia
  7. Kucharz - Kamienna Góra
Dodane 21 kwietnia 2024

Zastępca Szefa Kuchni

Lokalizacja

Gdynia, Kamienna Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Do naszego zespołu poszukujemy Zastępcy Szefa Kuchni, odpowiedzialnego i wspierającego cały proces produkcji w hotelowej kuchni.

Jeżeli jesteś dobrze zorganizowany, radzisz sobie z presją, gotowanie jest Twoją pasją, interesuje cię klasyka i nowe trendy, to serdecznie zapraszamy.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na stanowisku Z-ca Szefa Kuchni lub Kucharz prowadzący w kuchni hotelowej

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem, przydzielaniu zadań, szkoleniu i kontroli

  • Bezkonfliktowość i tworzenie przyjaznej atmosfery

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Wysoka kultura osobista

  • Mile widziane prawo jazdy

Zadania:

  • Wykorzystanie wiedzy i umiejętności do tworzenia smacznych i estetycznych potraw

  • Prowadzenie zmiany

  • Współtworzenie z Szefem Kuchni zintegrowanej oferty hotelu

  • Obsługa gości obiektu na różnych wydarzeniach gastronomicznych

  • Kontrola systemu HACCP i odpowiedzialność za bezpieczeństwo i higienę pracy w zakładzie

  • Zamówienia w porozumieniu z działem logistyki produktów oraz kontrola dostaw

  • Dbałość o racjonalne wykorzystanie surowca

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia oraz przyjazną atmosferę

  • Pomoc i wsparcie w adaptacji i wdrożeniu do hotelowych systemów ( wszystkiego Cię nauczymyJ )

  • Możliwość stałego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

  • Dużą dozę samodzielności, odpowiedzialności i wdrażania nowych pomysłów

  • Bezpłatne posiłki pracownicze i napoje

  • Pakiet rekreacyjno-sportowy multisport oraz abonament medyczny na atrakcyjnych warunkach,

  • Uniform i bezpłatne korzystanie z pralni

  • Wysokie rabaty na imprezy okolicznościowe dla pracowników

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Kamienna Góra
ID: 913365917