2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Zachodniopomorskie
  6. Kucharz - Mielno
Dodane 12 kwietnia 2024

Zastępca Szefa Kuchni - Dune Brasserie & Bar

Lokalizacja

Mielno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Do naszego zespołu w Dune Brasserie & Bar szukamy kucharza.

Jeśli szukasz ciekawej pracy, pełnej wyzwań i chcesz pomóc nam w tworzeniu czegoś wyjątkowego to dobrze trafiłeś! :)

Obowiązki:

  • przygotowywanie dań a’la carte,

  • kontrola jakości przygotowywanych potraw i dbałość o najwyższe standardy serwowanych dań,

  • przestrzeganie procedur HACCP,

  • wsparcie zespołu w codziennych obowiązkach,

Wymagania:

  • Doświadczenia w gastronomii,

  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe,

  • Komunikatywność oraz wysoka kultura osobista,

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Program MultiSport,

  • Dynamiczne i inspirujące środowisko pracy

  • Kulturę organizacyjną zorientowaną na ludzi oraz przyjazną atmosferę w pracy

  • Możliwość zakwaterowania w obiekcie położonym ok.7km od miejsca pracy, dojazd we własnym zakresie

Prosimy o dodanie zgody na przetwarzanie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z 27 kwietnia 2016 r. przez Dune Beach Resort Sp. z o.o. z siedzibą w Koszalinie, ul. Wojska Polskiego 24-26 (administrator danych osobowych) na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko.”

Lokalizacja

Mielno,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Mielno
ID: 756050551