2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Łódzkie
  6. Kucharz - Łask
Dodane 17 maja 2024

Zastępca szefa kuchni Nowo otwarta Restauracja Hotel 4-gwiazdkowy

Lokalizacja

Łask

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Hotel Columna Medica poszukuje pracownika na stanowisko Zastępcy Szefa Kuchni do nowo otwartej restauracji. Jeśli czujesz, że to ogłoszenie jest skierowane właśnie do Ciebie, podziel się swoim talentem i dołącz do Naszego Zespołu :) Wyślij swoje zgłoszenie za pomocą przycisku do aplikowania.

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie potraw zgodnie z ustalonymi przepisami i standardami

  • Koordynacja pracy personelu kuchennego podczas zmiany

  • Nadzór nad jakością potraw i estetyką ich podania

  • Zarządzanie zapasami i kontrola kosztów

  • Współpraca z zespołem kuchennym oraz innymi departamentami

  • Zachowanie czystości i porządku na stanowisku pracy

  • Zapewnienie przestrzegania zasad BHP oraz HACCP

  • Pomoc przy tworzeniu nowych menu i kreatywne podejście do gotowania

  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez szefa kuchni

Nasze wymagania

  • Odpowiedzialności za sprawne funkcjonowanie kuchni podczas zmiany

  • Wysokiej jakości przygotowywania potraw zgodnie z ustalonymi standardami

  • Kreatywności i umiejętności wprowadzania innowacji do menu

  • Zorganizowania pracy zespołu kuchennego i nadzorowania personelu

  • Utrzymania czystości i porządku w kuchni oraz przestrzegania przepisów BHP

  • Komunikatywności i umiejętności pracy pod presją czasu

  • Zaangażowania w rozwój zawodowy oraz dbałości o dobre relacje z personelem i klientami.

To oferujemy

  • ciekawą pracę, pełną wyzwań w stabilnej i rozwijającej się organizacji,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, bądź inną preferowaną,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • wsparcie merytoryczne,

  • dostęp do szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,

  • możliwość korzystania z usług Columna Medica na preferencyjnych warunkach.

Dowiedz się więcej o naszym obiekcie na:

www.columnamedica.pl

Lokalizacja

Łask,

Łódzkie

Łódzkie, Łask
ID: 918931077