2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Małopolskie
  6. Księgowość - Kraków
  7. Księgowość - Dębniki
TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.
Dodane 24 kwietnia 2024

Zastępca / Zastępczyni Głównej Księgowej

Lokalizacja

Kraków, Dębniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • prowadzenie ksiąg handlowych.

  • Przygotowanie ksiąg handlowych do badania przez Biegłego Rewidenta.

  • Dekretacja i księgowanie dokumentów księgowych: faktur sprzedaży, faktur zakupów, wyciągów bankowych, list płac, dokumentów magazynowych.

  • Ewidencja i rozliczanie transakcji wewnątrzunijnych, eksportowych, importowych, rozliczanie różnic kursowych.

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych.

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych, w tym Vat7, Vat UE, JPK, CIT.

  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami.

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS).

  • Bieżąca weryfikacja oraz uzgadnianie kont księgowych.

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych wraz z tabelą amortyzacyjną.

  • Sporządzanie bilansu oraz rachunku wyników na koniec każdego miesiąca oraz sporządzenie sprawozdania rocznego zgodnie z Ustawą o Rachunkowości.

  • Czynny udział w trakcie badania sprawozdania finansowego przez Biegłego Rewidenta.

  • Zarządzanie zespołem księgowym.

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość programu Symfonia, warunek konieczny.

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, ekonomia, finanse).

  • Minimalnie 5-letnie doświadczenie zawodowe, w tym min. 3 lata doświadczenia zawodowego w pełnej księgowości podlegającej obowiązkowi badania przez biegłego rewidenta.

  • Doświadczenie w zakresie sporządzania deklaracji podatkowych VAT, CIT.

  • Doświadczenie w zakresie samodzielnego sporządzania sprawozdań finansowych.

  • Bardzo dobra znajomość aktualnych przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości.

Mile widziane

  • Znajomość programu Enova.

Benefity:

  • ubezpieczenie na życie

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • system kafeteryjny

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Dębniki
ID: 912376166