2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Chłapowo
Dodane 04 kwietnia 2024

zatrudnię animatorów na lato z zakwaterowaniem

Wynagrodzenie

4 500 - 4 550 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chłapowo

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Umowa o dzieło

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy dwóch pełnych energii animatorów do prowadzenia zajęć dla dzieci na terenie Camping Alexa! Jeśli masz pasję do pracy z dziećmi, kreatywność i zapał do organizowania aktywności, ta praca jest dla Ciebie!

Termin Zatrudnienia: 15.06 - 25.08.2024

Wynagrodzenie: 4500 zł na rękę za pełny miesiąc pracy + zakwaterowanie + obiad

Obowiązki:

  • Przygotowanie tygodniowego planu zajęć

  • Przygotowanie się do zajęć i ich prowadzenie przez 6 godzin dziennie w godzinach popołudniowych

  • Zapewnienie pełnego zaangażowania i energii w prowadzeniu zajęć

  • Odpowiedzialność za zapewnienie bezpieczeństwa i dobrą zabawę dzieciom podczas aktywności

Oferujemy:

  • Zakwaterowanie na terenie campingu

  • Obiad codziennie

  • Jeden dzień wolny w tygodniu

  • Możliwość pracy w dynamicznym i przyjaznym środowisku

  • Doskonałą okazję do rozwoju osobistego i zawodowego

Wymagania:

  • Pasja do pracy z dziećmi

  • Kreatywność i zdolności organizacyjne

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Preferowane doświadczenie w prowadzeniu zajęć sportowych lub plastycznych

  • Wysoka kultura osobista i odpowiedzialność

  • Dobre umiejętności komunikacyjne

Najchętniej zapraszamy młode i pełne entuzjazmu osoby, gotowe wnieść swoje pomysły i zaangażowanie w pracę z dziećmi!

Jeśli jesteś zainteresowany/a, prześlij swoje CV.

Czekamy na Ciebie! Dołącz do naszego zespołu i stwórz niezapomniane chwile dla dzieci w Campingu Alexa!

Lokalizacja

Chłapowo,

Pomorskie

Pomorskie, Chłapowo
ID: 909447244