2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Lubelskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Radzyń Podlaski
Dodane 22 kwietnia 2024

zatrudnię architekta krajobrazu

Lokalizacja

Radzyń Podlaski

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa o dzieło, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma z wieloletnim doświadczeniem zajmująca sie projektowaniem terenów zieleni zatrudni Architekta Krajobrazu

wymagania:

  • wykształcenie wyższe – architektura krajobrazu

  • biegła znajomość AutoCAD oraz dowolnego programu do wizualizacji 3D

  • prawo jazdy kat.B

zadania:

  • projektowanie zabytkowej zieleni publicznej i prywatnej

  • inwentaryzacja zieleni

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz portfolio za pośrednictwem olx

Lokalizacja

Radzyń Podlaski,

Lubelskie

Lubelskie, Radzyń Podlaski
ID: 873573551