2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka
  5. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka - Lubelskie
  6. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka - Lublin
Dodane 19 maja 2024

Zatrudnię asystenta kosmetologa/pracownika obsługi Klienta

Lokalizacja

Lublin

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Asystent kosmetologa/pracownik obsługi Klienta.

Poszukuję osoby na stanowisko asystenta kosmetologa/pracownika obsługi Klienta do gabinetu kosmetycznego marek selektywnych w centrum Lublina.

Obowiązki i wymagania:

przygotowanie stanowiska pracy kosmetologa,

prowadzenie grafiku i obsługa recepcji,

kontakt z Klientem,

dbanie o porządek oraz aranżację wnętrza (wystawa kosmetyków, kwiaty, itp.),

wysoki poziom obsługi Klienta, budowanie pozytywnej relacji z Klientem,

mile widziane wykształcenie kierunkowe (wykonywanie drobnych zabiegów kosmetycznych) lub zainteresowanie branżą beauty,

wysoka kultura osobista, miła aparycja,

samodzielność oraz uczciwość.

Oferuję:

- możliwość dostosowania grafiku (praca w niepełnym wymiarze godzin, dostosowanie godzin pracy),

- umowę zlecenie,

- pracę z Klientem Premium w kameralnym gabinecie.

Proszę o wysyłanie aplikacji wraz z CV i aktualnym zdjęciem oraz klauzulą RODO.

Powodzenia!

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 706963623