2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Małopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Kraków
  6. Pozostałe oferty pracy - Prądnik Biały
Dodane 08 kwietnia 2024

Zatrudnię asystentkę stomatologiczną / higienistkę stomatologiczną

Lokalizacja

Kraków, Prądnik Biały

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Nowo powstała nowoczesna klinika stomatologiczno-lekarska Maxx Clinic poszukuje osoby na stanowisko:

- Higienistka stomatologiczna

- Asystentka stomatologiczna

Lokalizacja: Kraków ul. Pękowicka 100

Wymagania:

DOSTĘPNOŚĆ OD ZARAZ

- Osoba z dyplomem bądź w trakcie nauki w szkole dla asystentek/higienistek- Doświadczenie mile widziane ale nie wymagane - nauczymy wszystkiego - ważna jest chęć nauki

- Dyspozycyjność - praca na pełen etat, także soboty

- Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz szybkie przyswajanie wiedzy

- Wysoka kultura osobista, empatia, sumienność

Zakres obowiązków:

- Samodzielna praca z pacjentem obejmująca profilaktykę i higienizację - tylko dyplomowana higienistka

- Czynne asystowanie w systemie na 4 ręce

- Przygotowywanie gabinetu do pracy z Pacjentem

-Prowadzenie dokumentacji medycznej,

-Przygotowanie i sterylizacja narzędzi

Oferujemy:

- Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin - umowa zlecenie , umowa o prace

- Wynagrodzenie zależne od doświadczenia pracy

- Pracę w sympatycznym, młodym zespole z możliwością ciągłego rozwoju