2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Żory
Dodane 15 kwietnia 2024

Zatrudnię brukarza

Wynagrodzenie

4 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Żory

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Firma MONERA poszukuje pracownika na stanowisko:

  • brukarz

Poszukujemy brukarza z doświadczeniem lub samodzielnego brukarza, który podejmie się prowadzenia brygady przy układaniu kostki. Gwarantujemy swobodę działania w granicach kompetencji, w zamian oferujemy dobre wynagrodzenie, elastyczne warunki pracy oraz możliwość rozwijania swoich umiejętności.

Miejsce pracy:

  • praca woj. śląskie/ Żory

Wymagania:

  • doświadczenie przy pracach brukarskich

  • prawo jazdy kat. B

  • sumienność i samodzielności w wykonywaniu obowiązków

Zakres obowiązków:

  • prace brukarskie obejmujące samodzielne prowadzenie prac wraz z zespołem pomocników (brukarzy)

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o prace lub umowę zlecenie

  • wysokie wynagrodzenie zależne od doświadczenia i zaangażowania

Zainteresowanych pracą prosimy kontakt pod numerem telefonu +48**********87

Lokalizacja

Żory,

Śląskie

Śląskie, Żory
ID: 890958394