2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Cukiernik, piekarz
  5. Cukiernik, piekarz - Śląskie
  6. Cukiernik, piekarz - Zebrzydowice
Dodane 19 kwietnia 2024

Zatrudnię cukiernika

Lokalizacja

Zebrzydowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Piekarnia Zebrzydowice

Jesteśmy wiodącą piekarnia w regionie która aktualnie poszukujemy CUKIERNIKA

Miejsce pracy: ZEBRZYDOWICE

Wynagrodzenie: do NEGOCJACJI po weryfikacji umiejętności.

Umowa o pracę/umowa zlecenie - elastyczny czas pracy.

Zakres obowiązków

  • Pieczenie i składanie ciast i tortów zgodnie z recepturami i standardami

  • Dbanie o najwyższą jakość i smak naszych produktów, przestrzegając ustalonych norm jakościowych.

  • Utrzymywanie porządku i czystości w miejscu pracy oraz przestrzeganie zasad higieny. Praca zgodnie z ustalonym grafikiem.

  • Wykonywanie innych obowiązków związanych z pracą w cukierni. Bieżący wypiek ciast i ciasteczek, nowoczesne cukiernictwo wykonywanie ozdób i dekoracji

  • Przestrzeganie przepisów BHP oraz zasad higieny i sanitarnych obowiązujących w miejscu pracy.

Wymagania:

  • Znajomość i umiejętność stosowania receptur cukierniczych

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość różnych technik i umiejętność wykonywania różnorodnych wypieków cukierniczych, w tym tortów,

  • Dyspozycyjność

  • Odpowiedzialność

  • Znajomość języka polskiego.

  • Sumienność, punktualność oraz zaangażowanie.

Oferujemy:

• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

• Stałe wynagrodzenie terminowe + plus premie od obrotu

• Doświadczony i zgrany zespół, współpracę na zasadach partnerskich

Lokalizacja

Zebrzydowice,

Śląskie

Śląskie, Zebrzydowice
ID: 900264039