2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Pomorskie
  6. Pozostałe - Ustka
Dodane 22 kwietnia 2024

Zatrudnię do palarni kawy

Wynagrodzenie

28 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Ustka

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Ogłoszenie o Pracę: Palacz Kawy i Kompletowanie Zamówień

Poszukujemy kandydata na stanowisko Palacza Kawy i Kompletowania Zamówień do naszej palarni kawy. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za palenie kawy oraz kompletowanie zamówień.

Obowiązki:

  • Palenie kawy zgodnie z naszymi standardami jakościowymi.

  • Kompletowanie zamówień zgodnie z zaleceniami i wymaganiami klientów.

  • Dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy.

  • Współpraca z innymi członkami zespołu w celu zapewnienia sprawnej pracy palarni.

Wymagania:

  • Dyspozycyjność oraz gotowość do pracy w elastycznych godzinach.

  • Znajomość matematyki na poziomie podstawowym.

  • Umiejętność obsługi komputera.

  • Dobra organizacja pracy oraz zdolność do pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie.

  • Elastyczne godziny pracy.

  • Możliwość pracy na pół etatu z perspektywą pełnego etatu w przyszłości.

  • Środowisko pracy sprzyjające rozwojowi i zdobyciu doświadczenia.

  • Pełne szkolenie z palenia kawy.

Preferujemy kandydatów studenckich do 26 roku życia.

Jeśli jesteś zainteresowany/-a pracą w dynamicznym środowisku palarni kawy i spełniasz powyższe wymagania, prosimy o przesłanie swojego CV na adres email: biuro"małpa"nutbadcofee.pl. W temacie wiadomości proszę wpisać "Aplikacja: Palacz Kawy i Kompletowanie Zamówień".

Lokalizacja

Ustka,

Pomorskie

Pomorskie, Ustka
ID: 913708943